.

the weekender

Elegantně na cestách,  na jaře a v létě ...

Plánujete-li cestu na pár dní (služební, víkend v jiném mestě), zde je rada, jak pro každou příležitost vypadat jinak a přitom nepřeplnit vaše cestovní zavazadlo. (Pozn.: V případě kratší cesty (2-4 dny) bych preferoval cestovní koženou tašku (duffel bag), netřeba sebou brát cestovní kufr.)

----------------------
Oblek - H.E. by Mango
Košile - Zara (cenově stejně dostupnou seženete např. i na Topman.com, Asos.com)
Cestovní taška - H.E. by Mango (v podobné cenové relaci je možné se podívat do Zary, chcete-li do cestovní tašky investovat, dobrý rozcestník by pro vás mohl být MrPorter.com)
Obuv - Dune (Asos), H by Hudson (Asos, Topman)
Kalhoty - z cenově dostupnějších bych doporučil ve slim stříhu bílé kalhoty z H.E. by Mango, stejně tak z Asos.com, v HM pořídíte kalhoty ve střihu něco mezi slim a regular fitem. 
Košile - po bledě modré košili se podívejte na Topman.com, Asos.com 
Kravata - Drake's (pletených kravat je v dnešní době velký výběr, chcete-li na kravatě ušetřit, zkuste mrknout na ebay - klíčové slovo "knitted tie")
Clutch - Není nad to vše "vyndat z kapes" a vložit do clutch bagu. Chcete-li zainvestovat, mrkněte na MrPorter.com, Zara si v poslední době polepšila a nabízí také pár zajimavých. Není však nad to vlastnit alespoň jeden kvalitní, v tomto případě Comme des Garcons.
Sluneční brýle - Neznám tak ikonické brýle, jakou jsou ty od Persol. Je to jistá investice, ale brýle podobných tvarů v poslední dobš je možné najít na Asos.com, stejně tak i na Topmnan.com. 
Polo triko - River Island, podobné najdete na Topman.com
Triko - barvy Navy - Topman, Asos, Zara, HM ... doporučuji kruhový výstřih.
Pásek - cenově dostupný kožený a dobře vypadající pásek v hnědé a navy barvě seženete např. na Asos.com
Kapesníček - Topman, nebo MrPorter
----------------------FB followers:
Instagram:
3050 followers